آرایشی و بهداشتیمراقبت از مو

بهترین شامپو ضد شوره + مخصوص موهای چرب و خشک (21 برند)

بهترین شامپو ضد شوره ، شوره سر به دلیل تغییرات آب و هوا، استفاده از شامپو های بی کیفیت آلودگی بیش از حد پوست سر تشکیل می شود . شوره سر ظاهر مناسبی برای افراد نداشته و باعث می شود که ظاهر شما را خوب جلوه ندهد . در زمان های قدیم برای جلوگیری از شوره سر از گیاهانی مثل صدر ، حنا وغیره استفاده می کردند. برای درمان این بیماری باید بهترین شامپو ضد شوره را انتخاب نمائید تا بعد از مدتی استفاده شوره های سر شما از بین برود . در ادامه شما میتوانید مقاله بهترین شامپو بدون سولفات را مطالعه سپس نسبت به پوست و موی خود بهترین برند های آرایشی و بهداشتی که برای مراقبت از مو معرفی شده را خریداری نمائید .

فهرست مقاله نمایش فهرست

اطلاعات مهمی در رابطه با خرید بهترین شامپو ضد شوره

تعریف شوره ؟

سلول های پوست سر که در اثر مراقبت نشدن مرده و به آن شوره میگویند؛ در این حالت پوست سر به تکه های ریز و درشت در رنگ های سفید و روغنی دیده می شود.

دلیل اصلی تشکیل شوره چیست ؟

دلیل اصلی تشکیل شوره سر به خاطر خشک شدن پوست است. یکی دیگر از عواملی که باعث شوره سر میشود به خاطر فصل زمستان بوده و پوست افراد خشک در معرض رطوبت قرار میگیرند و باعث پوست پوست شدن سر می شود. البته که حمام کردن مداوم با آب داغ هم باعث شوره سر می شود و گاها با خارش های پوستی همراه است . در این مقاله محصولات آرایشی و بهداشتی در مورد شوره موهای چرب هم می خواهیم اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهید پس تا آخر این مقاله ما را همراهمی کنید.

پوست بعضی از افراد خیلی چرب بوده و شوره های سر با ابعاد بزرگتری دیده می شود، به خاطر این بوده که غدد سبوم در زیر پوست بیش از حد ترشح نموده و باعث می شود که موها و پوست شما همیشه چرب باشد . در اینصورت پوست های جدا شده از سر با ابعاد بزرگتر و رنگی متمایل به زرد دیده می شود. اگر قصد خریدمحصولات مراقبت از مو و بهترین شامپو ضد شوره برای موهای چرب را دارید اطلاعات این مقاله را به صورت کامل مطالعه نمائید .در برخی اوقات ممکن است که بیماری های پوستی مثل درماتیت سبورئیک باعث شوره سر شود و علائمی مثل خارش بیش از حد در ناحیه سر و قرمز شدن پوست رخ دهد که این نشان از بیماری بوده و شما باید زیر نظر متخصصان پوست و مو درمان شوید .

بهترین شامپو ضد شوره
بهترین شامپو ضد شوره

دلیل اصلی شوره سر چه بوده و چگونه تشکیل می شود؟

شوره سر به دلایل مختلف و در پوست افراد نمایان می شود. دلیل بر این نبوده که پوست همه افرادی که شوره می زند با هم یکی باشند . در این قسمت ما راه های درمان شوره سر با بهترین شامپو ضد شوره را برای شما بازگو خواهیم کرد . افرادی که پوست آنها شوره میزند ممکن است به دلیل مراقبت نکردن صحیح از پوست باشد یا ممکن است دچار بیماری پوستی باشند . برای درمان شوره سر شما می توانید از شامپو های درجه یکی که در بازار وجود دارد استفاده کنید و یا اینکه از داروهای خاصی که برای درمان این بیماری وجود دارد استفاده نمائید . در این بخش میخواهیم علت های شوره پوست را برای شما به طور کامل هم نام برده و توضیحات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم

شوره سر ناشی از بیماری های پوستی

 بیماری های پوستی که باعث شوره سر می شوند عبارتند از:

  • اگزما
  • پسوزیاریس
  • درماتیت سبورئیک

بیماری های اگزما و درماتیت سبورئیک که در قسمت بالا نام برده شد بیماری هایی هستند که باعث شوره سر می شوند و بیشتر علائم یکسانی مانند خارش در پوست سر ، ملتهب شدن پوست ، قرمز شدن رنگ پوست ، چرب شدن بیش از حد پوست سر عواملی هستند که نشان می دهد که شما بیماری پوستی دارید.

بیماری پسوزیاریس علائم متفاوتی نسبت به دو بیماری بالا دارد به این گونه که لکه های بزرگ و پوست پوست های درشت روی پوست شما ظاهر می شود در بعضی از افراد ممکن است که قارچ های پوستی مثل مالاسزیا هم باعث شوره سر شود .

اگر قصد خریدمحصولات آرایشی و بهداشتی و بهترین شامپو ضد شوره را دارید حتما با توجه به پوست خود شامپوی مناسب را تهیه کنید چون فرمول های ساخت شامپو برای پوست های خشک و چرب یکی نیست و باعث خارش در پوست شما می شود.

شوره سر ناشی از مراقبت نادرست از مو

در برخی موارد دیده شده استفاده از شامپو های با کیفیت پایین ممکن است به پوست شما آسیب برساند به همین خاطر شما میتوانید مقاله بهترین شامپو بدون سولفات را مطالعه نمائید و از راهکار های که برای مراقبت از مو در آن مقاله گفته شده بهرمند شوید . در این قسمت از مقاله بهترین شامپو ضد شوره در مورد مراقت های نادرست از مو را می خواهیم برای شما بازگو کنیم . بعضی از افراد در هنگام شست و شو از مقدار کمی شامپر استفاده می کنند. همین امر باعث می شود که آلودگی به طور کامل از روی پوست شما برداشته نشود و چربی هایی موجود باعث شوره سر شوند . و یا برعکس این موضوع که استفاده بیش از حد و باقی ماندن شامپو روی سر می تواند باعث خشکی و شوره سر شود.

شوره سر ناشی از مراقبت نادرست از مو
شوره سر ناشی از مراقبت نادرست از مو

استفاده از ترکیبات عالی در بهترین شامپو ضد شوره

اگر پوست سر شما دچار بیماری باشد باید با نظر پزشک متخصص می توانید از برند های تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی بهترین شامپو ضد شوره را خریداری نمائید و در غیر اینصورت می توانید هر یک از شامپو هایی که برای رفع شوره  وجود دارد استفاده نمائید . همانطور که در قسمت اول درمان شوره سر به روش قدیدمی با استفاده از گیاهان دارویی تشکیل می شود استفاده نمائید. برای مثال اگر کسی هر یک از بیماری های اگزما ، پسوزیاریس ، درماتیت سبورئیک و قارچ مالاسزیام دا داشته باشد می تواند از نوعی شامپو به نام پیریتیون روی استفاده نماید . این شامپو باکتری و قارچ های موجود در پوست را از بین می برد و درمان پوست شما در بازه زمانی کمی به نتیجه می رسد . به صورت کلی شامپو های که دارای اسید سالیسیلیک و پیریتیون روی حاوی موادی هستند که بیماری های پوستی را در زمان کمتری به نتیجه دلخواه می رسید .

مهمترین عامل انتخاب بهترین شامپو ضد شوره ( PH) اسیدیته

در زمان خرید شامپو باید حتما به اسیدیته و PH ان توجه نمائید اگر کم یا زیاد باشد موجب خشکی پوست سر می شود . PH   موجود ممکن است یک میدان مقناطیسی در سطح موی شما ایجاد کند که ممکن است  اصطحکاک بین رشته های مو افزایش یابد. متخصصان پوست و مو رنج مشخصی را تا به حال مشخص نکرده اند  و گفته شده PH شامپو های ضد شوره باید کمتر از عدد 5 باشد تا به پوست و موی شما آسیب جدی نرساند .

مهمترین عامل انتخاب بهترین شامپو ضد شوره ( PH) اسیدیته
مهمترین عامل انتخاب بهترین شامپو ضد شوره ( PH) اسیدیته

بهترین شامپو ضد شوره معرفی برند های

برند های متفاوتی از شامپو های ضد شوره در ایران وجود دارد . همه برند های مراقبت از مو ایرانی و خارجی موجود در بازار بسته به نوع کیفیت و برند مربوطه قیمت گذاری شده و افراد نسبت به نیازی که از محصول دارند ، میتوانند خریداری نمایند .پرفروش ترین و بهترین شامپو ضد شوره در ایران عبارتند از :

و خیلی دیگر از برند های موجود در بازار . سعی شده تا در این بخش برند های بهترین شامپو ضد شوره  و کارایی محصولاتی که در بازار ایران وجود دارد، اطلاعات کامل تری را در اختیار شما قرار دهیم پس تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید .

اطلاعات بهترین شامپو ضد شوره برای انواع پوست ها و موها

بهترین شامپو ضد شوره برند هد اند شولدرز مدل CITRUS FRESH

این محصول به دلیل کارایی بالا جزو پر فروش ترین شامپو های ضد شوره سر برند هد ان شولدرز  بوده و همچنین فرمولاسیون قوی دارد که آقایان و بانوان می توانند از این محصول بهره کافی را ببرند . پس اگر به دنبال بهترین شامپو ضد شوره هستنید ما به شما این محصول پرفروش را توصیه می کنیم .

مشخصاتویژگی ها
حجم400 میلی لیتر
کشور تولید کنندهفرانسه
شماره مجوز1143259329555211
نوع عصارهمرکبات
مشخصات ویژهدارای ویتامین
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سازگار با مو هایچرب ، معمولی ، آسیب دیده
مناسب برایآقایان و خانمها
ویژگی هاضد شوره ، روزانه، ضد خارش
هد اند شولدرز مدل CITRUS FRESH

بهترین شامپو ضد شوره برند استم سل مدل OILY DANDRUFF  مخصوص موهای چرب

همانگونه که در لخش اول مقاله بیان نمودیم فرمولاسیون شامپو برای موهای چرب و خشک یکی نبوده و افراد باید نسبت به پوست و موی خود محصول مورد نظررا انتخاب نمایند تا بهترین نتیجه را از محصول خریداری شده دریافت نمایند. . افرادی که درگیر شوره های چرب یا پوست هایی به رنگ زرد هستند این محصول میتواند بهترین گزینه برای رفع شوره سر باشد . این محصول 9 مواد تشکیل شده مضر برای پوست را از فرمولاسیون این محصول حذف نموده و با جایگزین کردن مواد گیاهی باعث شده غدد سبابه پوست را کننترل و از ترشح زیاد چربی جلوگیری کند . استفاده از این محصول می تواند از پوست پوست شدن موهای سر جلوگیری و باعث درخشندگی و فرم دهی بهتر موهای شما شود.

مشخصاتویژگی ها
حجم250 میلی لیتر
شماره مجوز1572/ظ/56
مشخصات ویژهدارای ویتامین
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سازگار با مو هایچرب
مناسب برایآقایان و خانمها
ویژگی هاضد شوره ، روزانه، تقویت کننده
ضد ریزش  ، کاهش دهنده چربی
استم سل مدل OILY DANDRUFF

بهترین شامپو ضد شوره برند لافارر مدل CLIMBA مخصوص موهای خشک و زبر

لافارر مدل CLIMBA
لافارر مدل CLIMBA

این محصول مخصوص موهای خشک و زبر بوده و حاوی  سالیسیک اسید ، کلیمبازول ، اکتوپیروکس ، الفاگلوکان الیگوساکارید،عصاره بید سفید ، عصاره آلوئه ورا ، ویتامین B5 و NA-PCA می باشد .این محصول با کنترل و رفع شوره های خشک ، از بین برنده عوامل میکروبی و قارچی مولد شوره و افزایش فعالیت میکرو ارگانیسم های مفید پوست سر می گردد . محلول های گیاهی به کار رفته در فرمولاسیون شامپو باعث رطوبت رسانی عمیق به ریشه مو ، جلوگیری از ملتهب شدن پوست و همچنین جلوگیری از خشک شدن پوست سر می شوند .

مشخصاتویژگی ها
حجم180 میلی لیتر
کشور تولید کنندهایران
شماره مجوز19520/56
نوع عصارهبید سفید ، آلوئه ورا
مشخصات ویژهدارای ویتامین
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سازگار با مو هایخشک ، التهاب و شوره
مناسب برایآقایان و خانمها
ویژگی هاضد شوره
ویتامین های موجودE ,B5 ,A ,C
لافارر مدل CLIMBA

شامپو اویدرم CICLOZINC بهترین شامپو ضد شوره

اویدرم CICLOZINC
اویدرم CICLOZINC

 شامپو CICLOZINC اویدرم مخصوص پوشت هایی با شوره زیاد بوده . این شامپو حاوی ترکیبات فعالی مانند : ضد شوره و ضد قارچ قوی ( سیکلو پیروکس ، پیریتیون زینک ، اسید سالیسیلیک)بوده و از روغن درخت چای و عصاره های گیاهی ضد شوره و ضد خارش از :گزنه، مورد ، آویشن ، گل ختمی ، آلوده ورا ، کالاندولا ، دم اسب ، فنوگریک ، چای سبز و آرنیکا استفاده می کند .

مشخصاتویژگی ها
حجم250 میلی لیتر
کشور تولید کنندهایران
نوع عصارهکالاندولا ، چای سبز
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سازگار با مو هایالتهاب و شوره
مناسب برایآقایان و خانمها
ویژگی هاضد شوره
اویدرم CICLOZINC

شامپو ضد شوره برند FILICA مخصوص موهای چرب

این محصول مخصوص افرادی هست که دارای پوست چرب هستند و این قابلیت را دارد که به صورت روزانه هم مصرف شود . استفاده از این محصول باعث می شود عامل اصلی پوست پوست شدن سر را بهبود دهد تا دیگر سر شما شوره نزند .این محصول از عصاره گزنه در فرمولاسیون خود استفاده می کند که باعث می شود آلودگی های ریشه مو را پاکسازی نموده و از انتشار سبوم جلوگیری می کند. نحوه استفاده این محصول بدین گونه است که به مدت 10 روز یک روز در میان باید استفاده شود .

مشخصاتویژگی ها
حجم200 میلی لیتر
کشور تولید کنندهایران
شماره مجوز10642/38
نوع عصارهگزنه
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سازگار با مو هایچرب
مناسب برایآقایان و خانمها
ویژگی هاضد شوره
سایر مشخصاتحاوی پیرکتون اولامین جهت از بین بردن شوره
حاوی عصاره گزنه باعث پاک شدن ریشه موها
FILICA مخصوص موهای چرب

شامپو ضد شوره مو برند سریتا  مدل PROBIOTIC-OILY

سریتا  مدل PROBIOTIC-OILY
سریتا  مدل PROBIOTIC-OILY
مشخصاتویژگی ها
حجم200 میلی لیتر
کشور تولید کنندهایران
شماره مجوز23758/56
نوع عصارهبید ، زینک اومادین، کلیمبازول
سازگار با مو هایچرب
مناسب برایآقایان و خانمها
ویژگی هاضد شوره –میزان سازی چربی مو
پوست سر ضد خارش ، ضد قارچ
سریتا  مدل PROBIOTIC-OILY

شامپو ضد شوره مو برند KAPPUS مدل ALOE VERA مخصوص موهای خشک و حساس

KAPPUS مدل ALOE VERA
KAPPUS مدل ALOE VERA

این برند با فرمولاسیونی که دارد توانسته شامپویی مخصوص موهای خشک ، حساس و شکننده تولید نماید .از دیگر مزایای محصول این بوده که موهای آسیب دیده از طریق زنگ مو و سشوار را ترمیم نموده و باعث فرم دهی عالی موهای شما میشود .

مشخصاتویژگی های
حجم250 میلی لیتر
کشور تولید کنندهآلمان
شماره مجوز5609805978738705
نوع عصارهآلوئه ورا
مشخصات ویژهدارای ویتامین
سازگار با مو هایخشک ، شکننده ، آسیب دیده ، رنگ شده
مناسب برایآقایان و خانمها
ویژگی هاضد شوره ، ترمیم کننده
KAPPUS مدل ALOE VERA

شامپو ضد شوره مو برند درمالیفت مدل VITA-KER مخصوص موهای چرب

درمالیفت مدل VITA-KER
درمالیفت مدل VITA-KER

این برند در حوزه مراقت از مو محصولاتی گوناگونی را به بازار ارائه داده است این محصول مخصوص موهای چرب بوده و از ویژگی های بارز این محصول جلوگیری از سفید شدن و پیری موها و غدد چربی پوست را کنترل نموده اگر قصد خرید بهترین شامپو ضد شوره را دارید می توانید با خیال راحت این محصول را خریداری نمائید .

مشخصاتویژگی های
حجم200 میلی لیتر
شماره مجوز56/ظ/1552
نوع عصارهMELITANE ZINC
سازگار با مو هایچرب
مناسب برایآقایان و خانمها
ویژگی هاضد شوره
سایر مشخصاتجلوگیری کامل از شوره های چرب و مقاوم
درمان و کاهش قرمزی ، خارش و حساسیت پوست سر
پیشگیری از رشد باکتری ها و قارچ های مولد شوره
فاقد سولفات، نمک، و پارابن
درمالیفت مدل VITA-KER

شامپو ضد شوره مو آقایان برند کلییر مدل GREASE CONTROL

کلییر مدل GREASE CONTROL
کلییر مدل GREASE CONTROL

یکی از اصلی ترین کارایی های بهترین شامپو ضد شوره بدین گونه هست که پس از استفاده موهای شما دچار زبری و خشکی نشود . در انتخاب شامپو باید دقت فراونی داشت با ریشه مو و پوست سر شما دچار آسیب دیدگی زیادی نشود .بعد از استفاده شامپو ها باید موهای خود را با آبی که زیاد داغ نباشد شست وشو دهید در این صورت ریشه و پوست سر شما آسیب جدی نخواهد خورد .

مشخصاتویژگی ها
حجم400 میلی لیتر
شماره مجوز14808/38
نوع عصارهلیمو
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
مناسب برایآقایان
ویژگی هاضد شوره ، کاهش دهنده چربی
سازگار با موهایچرب و انواع مو
کلییر مدل GREASE CONTROL

شامپو کراتینه ضدشوره مو برند آردی مدل HERBA SENSE

مشخصاتویژگی ها
حجم300 میلی لیتر
شماره مجوز14415/38
نوع عصارهجنسینگ و زنجبیل
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
مناسب برایآقایان  و بانوان
ویژگی هاضد شوره
سازگار با موهایانواع مو
مشخصات ویژهدارای ویتامین
سایر مشخصاتشامپو کراتینه ضد شوره
حاوی عصاره جنسینگ و زنجبیل
جهت رفع انواع شوره های مقاوم
آردی مدل HERBA SENSE

شامپو ضد شوره مو بانوان مدل کلییر مدل COMPLETE CARE

کلییر مدل COMPLETE CARE
کلییر مدل COMPLETE CARE

موهای خانم ها نسبت به مردان حساس تر بوده و دارای رشد بالاتری هستند . درصد خانمهایی وجود دارند که موهای خیلی حساسی دارند شاید خانمهای کمتری در اطرافمان را دیده باشیم که موی های چرب و پوست پوست داشته باشند.

مشخصاتویژگی ها
حجم400 میلی لیتر
شماره مجوز14814/38
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
مناسب برایبانوان
ویژگی هاضد شوره
کلییر مدل COMPLETE CARE

شامپو ضد شوره مو برند IROX مدل آکتوپیروکس

 IROX مدل آکتوپیروکس
IROX مدل آکتوپیروکس

برند ایروکس با معرفی مدل آکتوپیروکس با استفاده از بهترین فرمولاسیون توانسته ایمن ترین شامپو برای شور و قارچ را تولید و راهی بازار نماید .یکی از ویژگی های  این محصول ضد خارش ، ضد التهاب و التیام بخش بوده و از ترکیبات گیاهی موثری فرمولاسیون این محصول استفاده شده است.

مشخصاتویژگی ها
حجم200 میلی لیتر
کشور تولید کنندهایران
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
نوع عصارهگزنه – بید کانادایی
مشخصات ویژهدارای ویتامین
سازگار با مو هایالتهاب و شوره انواع مو
مناسب برایآقایان و خانمها
ویژگی ها محصولضد شوره ، تقویت کننده
دارای ویتامین هایای و ب 5
IROX مدل آکتوپیروکس

شامپوی مو برند مای مدل CLEAN FRESH مخصوص آقایان

مشخصاتویژگی ها
حجم400 میلی لیتر
کشور تولید کنندهایران
شماره مجوز6508561198709819
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
نوع عصارهبدون عصاره
سازگار با مو هایانواع مو
مناسب برایآقایان
ویژگی هاضد شوره
مای مدل CLEAN FRESH

شامپو ضد شوره برند استم سل مدل DRY DANDRUFF  مخصوص موهای خشک

استم سل مدل DRY DANDRUFF  
استم سل مدل DRY DANDRUFF  

خب همانطور که در مقاله بهترین شامپو بدون سولفات اطلاعاتی کاملی در رابطه با انتخاب نوع شوینده با پوست خود در اختیارتان گذاشتیم می توانید اطلاعات بیشتری دریافت نمائید . این شامپو مخصوص موهای خشک بوده و افرادی که موهای خشک دارند می توانند با استفاده از این شامپو شوره موهای خود را متوقف نمائید .

مشخصاتویژگی ها
حجم250 میلی لیتر
شماره مجوز1573/ظ/56
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
سازگار با مو هایانواع مو
مناسب برایآقایان و خانم ها
ویژگی هاضد شوره
استم سل مدل DRY DANDRUFF  

شامپو ضد شوره برند MEDILANN حاوی ZINC PYRITHIONE مخصوص موهای معمولی

MEDILANN حاوی ZINC PYRITHIONE
MEDILANN حاوی ZINC PYRITHIONE
مشخصاتویژگی ها
حجم200 میلی لیتر
کشور تولید کنندهایران
شماره مجوز2161220055800001
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
نوع عصارهبدون عصاره
سازگار با مو هایمعمولی
مناسب برایآقایان و خانمها
ویژگی هاضد شوره
MEDILANN حاوی ZINC PYRITHIONE

شامپو ضد شوره برند سریتا مدل PROBIOTIC-DRY

سریتا مدل PROBIOTIC-DRY
سریتا مدل PROBIOTIC-DRY
مشخصاتمشخصاتویژگی ها
حجم200 میلی لیتر
کشور تولید کنندهایران
شماره مجوز23757/56
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
نوع عصارهبدون عصاره
سازگار با مو هایخشک
مناسب برایآقایان و خانم ها
ویژگی هاضد شوره – نرم کننده – لطافت بالا – ضد خارش
ضد قارچ – میزان سازی چربی مو و پوست سر
سایر مشخصاتپرویبوتیک-زینک اومادین- لایه بردار آنریماتیک- پانتنول
سریتا مدل PROBIOTIC-DRY

شامپوی ضد شوره برند صحت

شامپوی ضد شوره برند صحت
شامپوی ضد شوره برند صحت
مشخصاتویژگی ها
حجم250 میلی لیتر
کشور تولید کنندهایران
شماره مجوز15100/56
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
نوع عصارهروغن درخت چای
سازگار با مو هایانواع مو
مناسب برایآقایان و خانم ها
ویژگی هاضد شوره – کاهش دهنده چربی
شامپوی ضد شوره برند صحت

 

شامپوی ضد شوره فولیکا مناسب استفاده روزانه

شامپوی ضد شوره فولیکا
شامپوی ضد شوره فولیکا
مشخصاتویژگی ها
حجم200 میلی لیتر
کشور تولید کنندهایران
شماره مجوز10643/38
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
نوع عصارهآویشن
سازگار با مو هایمعمولی
مناسب برایآقایان و خانم ها
ویژگی هاضد شوره
سایر مشخصاتقابل استفاده پس از اتمام دوره درمانی
متناسب با نوع مو قابل استفاده به مدت نا محدود
جهت جلوگیری از بروز مجدد شوره
شامپوی ضد شوره فولیکا

شامپوی ضد شوره برند نئودرم مدل NUTRISOL

مشخصاتویژگی ها
حجم500 میلی لیتر
راهنمای استفادهدر هر بار استحمام در ابتدا
دو مرتبه شست و شو و پایان استحمام
به مدت 5 دقیقه روی سر بماند و سپس آبکشی شود.
شماره مجوز2082/ظ/15
صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو
نوع عصارهآلوئه ورا و کتیرا
مناسب برایآقایان و خانم ها
ویژگی هاضد ریزش و تنظیم کننده چربی
نئودرم مدل NUTRISOL

شامپوی ضد شوره برند DERMALIFT مدل VITA-KER

 DERMALIFT مدل VITA-KER
DERMALIFT مدل VITA-KER
مشخصاتویژگی ها
حجم200 میلی لیتر
کشور مبدا برندایران
شماره مجوز1551/ظ/56
نوع عصارهبدون عصاره
سازگار با مو هایخشک
مناسب برایآقایان و خانمها
ویژگی هاضد شوره
سایر مشخصاترفع کامل شوره های خشک و مقاوم به درمان
کاهش قرمزی و خارش و حساسیت پوست سر
جلوگیری از رشد باکتری ها و قارچ های مولد شوره
، فاقد سولفات، نمک، و پارابن

شامپو ضد شوره مو برند سینره

شامپو ضد شوره مو برند سینره
شامپو ضد شوره مو برند سینره
مشخصاتویژگی ها
حجم250 میلی لیتر
شماره مجوز4410272
نوع عصارهبید و آویشن
سازگار با مو هایانواع مو
مناسب برایآقایان و خانمها
ویژگی هاضد شوره
راهنمای استفادهدو هفته اول شامپو را به صورت
یک روز درمیان در دو مرحله استفاده نمائید
شامپو ضد شوره مو برند سینره

سوالات متداول

  • راه های تشخیص بهترین شامپو ضد شوره چیست ؟

همانطور که در اول این مقاله اطالاعات کاملی را در اختیارتان قرار داده ایم و شما میتوانید در هنگام خرید شامپو ضد شوره حتما برند ، خصوصیت ، نوع کاربرد ، و عصاره های به کار رفته در فرمولاسیون را به خوبی به آن توجه نمائید .

  • شامپوهای ضد شوره واقعا تاثیری بر روند کاهش پوسته شدن سر دارند ؟

در جواب این سوال باید گفت که بله با چند بار استفاده شما شاهد کاهش شوره سر خواهید شد ولی نکته اصلی این است که باید شامپوی مورد نیاز پوست خود را تهیه کنید .

  • بهترین شامپو ضد شوره ایرانش خوبه یا خارجیش ؟

باتوجه به اینکه ما در کشور ایران زندگی می کنیم بسته به نوع آب و هوا و پوست خود باید از برند ایرانی استفاده نمائیم ولی در هر حال کیفیت شامپو های خارجی از ایرانی بهتر بوده و شما می توانید با بودجه ای که دارید محصول مورد نیاز خود را خریداری نمائید .

سخن پایانی

خب کاربر گرامی از شما سپاسگذاریم که تا آخر این مقاله ما را همراهی نمودید ما به شما بهترین شامپو ضد شوره را معرفی ، خاصیت شامپو ها گفته شد که شما می توانید با توجه به آناتومی بدن خود شامپوی مورد نظر را خریداری نمائید . در صورت کلی برند های ایرانی و خارجی می تواند مشکل شما را بر طرف نمایند . با توجه به برند ها و پر فروش ترین می توانید از برند های کلیبیر ، هد ان شولدرز ، سریتا ، اویدرم و دیگر برند ها با توجه به بودجه خود میتوانید خریداری نمائید . کاربر گرامی این مقاله از مجله رومگ بوده و لطفا تجربیات و نظرات خود را برای ما کامنت کنید .

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا